História firmy ABTEX, s.r.o. sa začala 26.4.2006 – vznikom chránenej dielne, kedy sme získali od Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny v Michalovciach „Priznanie postavenia chránenej dielne.“

V našej chránenej dielni pracuje 18 profesionálov, ktorí aj napriek svojim zdravotným obmedzeniam vyrábajú kvalitné výrobky.


Chránená dielňa je vhodným partnerom veľkých, stredných, ale aj malých spoločností, ktoré zadaním zákazky našej chránenej dielni ušetria značné množstvo finančných prostriedkov, ktoré v minulosti platili Úradom práce, sociálnych vecí a rodiny. Tieto finančné prostriedky sú vynaložené efektívne a hospodárne, nakoľko poskytujú zamestnávateľom protihodnotu v podobe pracovných odevov, ochranných pracovných pomôcok, či reklamného textilu, ktoré majú širokú škálu využitia.

Významný medzník našej firemnej histórie predstavuje vznik maloobchodnej prevádzky v Košiciach. Svojich prvých zákazníkov sme v maloobchodnej predajni na Rastislavovej 68 privítali 5. marca 2018. Veľkolepé priestory predajne ponúkajú rozšírený sortiment pracovných odevov a osobných ochranných pracovných prostriedkov rôznych značiek, ale aj výrobkov z vlastnej výroby.

Širokým sortimentom kvalitných ochranných pracovných prostriedkov chránime to podstatné - Vaše zdravie.

predajna abtex

Naša História

predajna
logo